Viennalife

Vienna Insurance Group (VIG), kuruluşu 1824’e uzanan ve bugün Wiener Städtische Austria’yı oluşturan üç sigorta grubunun en eskisine dayanmaktadır. Başlangıçta yangın sigortası odağıyla ortaya çıkan 3 büyük sigorta şirketi, zaman içinde Avrupa’nın endüstriyelleşme etkisiyle kataloğunu modern döneme kadar genişletmiştir. Grup, yerel bir sigorta şirketi olarak başlayıp, günümüzde Orta ve Doğu Avrupa’nın (CEE) uluslararası en büyük sigorta şirketlerinden birine evrilmiştir.

Vienna Insurance Grup; 25.000’den fazla çalışanı ve 30 ülkede, 50 şirketi ile Orta ve Doğu Avrupa’da (CEE) sigorta endüstrisinde lider konumdadır. Avusturya merkezli Grup, risk ve tehlikelere karşı finansal destek sağlama konusunda kararlı ve uzman olup, 22 milyondan fazla müşterisine sağlam ve güvenli bir temel oluşturmaktadır.

Müşterilerinin her zaman ilk tercihi olmayı vizyon edinen Grup, risk koruma alanında yeterliği temsil etmekte ve deneyimini, bilgi becerisini ve çeşitliliğini kullanarak müşterilerine bir adım daha yaklaşıp, önemli olanı korumayı kendine görev bilmektedir. Vienna Insurance Group, paydaşlarının da kendilerini güvenilir bir ortak olarak görmesi ile Orta ve Doğu Avrupa’da lider sigorta grubu olarak yerini sağlamlaştırmaktadır.

Ünlü derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’dan A+ not alarak kredi notunu istikrarla koruyan Vienna Insurance Group, başarısını her bir bireysel markanın gücünden ve yerel ustalığından almaktadır.

Viennalife HİZMETLER

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(506)533-9354